FANTOM - extra silný - OSUDOVÉ SPOJENÍ

FANTOM - extra silný - OSUDOVÉ SPOJENÍ

Product rating: 4.33/5 (6x)

Your rating:

JE POTŘEBA, ABY DOTYČNÁ OSOBA - VŮČI VÁM - CÍTILA ALESPOŇ TROCHU LÁSKY. FANTOM SE NAVÁŽE NA MAJITELE I NA DOTYČNOU OSOBU A ZAJISTÍ JIM TRVALÝ, LÁSKYPLNÝ A HARMONICKÝ VZTAH! KOUZLO SE STÁVÁ OSUDOVÝM PRO OBA, PROTO PATŘÍ MEZI NEJDRAŽŠÍ. Potřebné pomůcky: vaše fotografie a fotografie dotyčné osoby - musí být oběma vidět do očí - ostatní obdržíte od nás

29516528,93 € incl. VAT

EAN: 0731559016333

Availability: Skladem

Producer: WORLD UIR, LLC

666100 KOUZLO SE STÁVÁ OSUDOVÝM PRO OBA, PROTO PATŘÍ MEZI NEJDRAŽŠÍ. Z DUCHOVNÍHO HLEDISKA MUSÍ BÝT VZTAHOVÁ KOUZLA - ZÁMOTEK A FANTOM - K DISPOZICI POUZE NEJBOHATŠÍM LIDEM SVĚTA!

 

PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI odkaz zde nebo soubory ke stažení: ZDE PŘEHLEDJAK SPRÁVNĚ MYSLET

Neupravujte zaříkání - jinak nebude kouzlo fungovat! A udržte kouzlo v tajnosti, protože když vám někdo bude přát opak, aby se vám přání nesplnilo, tak pak musí kouzlo zbytečně překonávat moc překážek a potom to trvá o hodně déle, než se vyplní! Musíte mít silnou touhu po žádaném výsledku, tento výsledek si vizualizovat a hlavně věřit, že se vaše přání splní (což znamená, si ho představovat jak vše má dopadnout a nevkládat do kouzla negativní myšlenky, že se vaše přání neuskuteční). Soustřeďte se při něm, nedělejte kouzlo mechanicky nebo ledabyle. Pozorně si několikrát pročtěte postup. A hlavně je potřeba správně myslet, ať si kouzlo nenegujete. Jak správně myslet odkaz zde Podpořte kouzlo úsilím i ve fyzickém světě (což znamená, aby jste např. neseděli doma a nečekali, že magie všechno udělá za vás, musíte i vy kouzlu napomáhat ve fyzickém světě, např. pozváním na večeři, komunikací apod.)

 rituál lásky

 

New comment

Captcha

i

* (Required)

New product question

Captcha

i

* (Required)

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details

Login