प्यार बुलाने का जादू - बुनियादी

प्यार बुलाने का जादू - बुनियादी

Product rating: 4.97/5 (32x)

Your rating:

प्यार बुलाने का जादू - यह मंत्र दो दिशाओं में काम करता है 1) एक विशिष्ट साथी पर या 2) किसी अज्ञात व्यक्ति पर, जिसके साथ आप खुशी और सच्चे प्यार का अनुभव करेंगे! पहले मामले में, मंत्र का बीमा है कि यदि यह एक बुरा व्यक्ति है जो आपके जीवन में खुशी के बजाय दुख लाएगा, तो मंत्र उस पर काम नहीं करेगा, बल्कि आपको किसी अन्य व्यक्ति के जीवन में लाएगा जिसके साथ आप खुशी और सच्चे प्यार का अनुभव होगा.. आवश्यक सहायता: अपनी तस्वीरों को देखें, जहां वे दोनों हैं, आंखों में - आप दूसरों को हमसे प्राप्त करेंगे। यह जादू सबसे लोकप्रिय में से एक है, यह सबसे अधिक इस्तेमाल किया जाने वाला और सबसे अधिक मांग वाला भी है ...

$470 incl. VAT

EAN: 0731559016036

Availability: Skladem

Producer: WORLD UIR, LLC

KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - PATŘÍ MEZI NEJOBLÍBENĚJŠÍ, NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ A NEJŽÁDANĚJŠÍ!  PŘEDEVŠÍM Z DŮVODU, ŽE VÁM PŘIVEDE DO CESTY, VHODNÉHO PARTNERA, BEZ DLOUHÉHO HLEDÁNÍ, KDY NEMUSÍTE ZTRÁCET ČAS, ZBYTEČNÝMI VZTAHY... Z DUCHOVNÍHO HLEDISKA MÁ BÝT - KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - FINANČNĚ NEJDOSTUPNĚJŠÍ, JELIKOŽ MÁ ZEJMÉNA POMOCI HLAVNĚ TĚM LIDEM, KTEŘÍ NA SOBĚ ZAČÍNAJÍ DUCH. PRACOVAT, ALE BRZDÍ JE PARTNERSKÉ VZTAHY NEBO NAOPAK, NEMAJÍ ŽÁDNÉHO PARTNERA A CHTĚLI BY ZAŽÍT PRAVOU LÁSKU A ŠTĚSTÍ, ABY JE TO NABILO A MOHLI DÁL, POKRAČOVAT NA SVÉ DUCHOVNÍ CESTĚ. 

 

PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI - https://www.uir-666.cz/nase-sluzby/podminky-pro-uspesnou-magickou-praci nebo soubory ke stažení: ZDE PŘEHLEDZDE DOPLNĚNÍ

Neupravujte zaříkání - jinak nebude kouzlo fungovat! A udržte kouzlo v tajnosti, protože když vám někdo bude přát opak, aby se vám přání nesplnilo, tak pak musí kouzlo zbytečně překonávat moc překážek a potom to trvá o hodně déle, než se vyplní! Musíte mít silnou touhu po žádaném výsledku, tento výsledek si vizualizovat a hlavně věřit, že se vaše přání splní (což znamená, si ho představovat jak vše má dopadnout a nevkládat do kouzla negativní myšlenky, že se vaše přání neuskuteční). Soustřeďte se při něm, nedělejte kouzlo mechanicky nebo ledabyle. Pozorně si několikrát pročtěte postup. A hlavně je potřeba správně myslet, ať si kouzlo nenegujete. Jak správně myslet: https://www.uir-666.cz/nase-sluzby/podminky-pro-uspesnou-magickou-praci/jak-spravne-myslet  Podpořte kouzlo úsilím i ve fyzickém světě (což znamená, aby jste např. neseděli doma a nečekali, že magie všechno udělá za vás, musíte i vy kouzlu napomáhat ve fyzickém světě, např. pozváním na večeři, komunikací apod.). 

kouzla lásky 

 

New comment

Captcha

i

* (Required)

New product question

Captcha

i

* (Required)

Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details

Login