PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI

UPOZORNĚNÍ:

Když dělá kouzlo čaroděj, musí si za něj nechat zaplatit. Platí se nejen kouzlo, ale i čas a umění! Proto je taková služba velice drahá. Dotyčný cenou vyjadřuje svoji ochotu a touhu, duchovnímu světu  po změně. Není náhodou, že v pohádkách čarodějka žádá vždy to nejcennější, co dotyčný má. Tím má být vyjádřena velká touha a ochota po změně něco obětovat. To nutí člověka k zamyšlení, protože magie není dětská hra a magický proces takto vyvolaný, nelze vzít zpět. Každý, kdo začne magicky pracovat, MUSÍ DODRŽOVAT PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOKU PRÁCI, aby vše působilo, tak jak má! Ti, kteří už na sobě po duchovní stránce pracují, všechny tyto podmínky již znají a ve svém životě podle nich žijí. 

 

PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI 

Neupravujte zaříkání - jinak nebude kouzlo fungovat! A udržte kouzlo v tajnosti, protože když vám někdo bude přát opak, aby se vám přání nesplnilo, tak pak musí kouzlo zbytečně překonávat moc překážek a potom to trvá o hodně déle, než se vyplní! Musíte mít silnou touhu po žádaném výsledku, tento výsledek si vizualizovat a hlavně věřit, že se vaše přání splní (což znamená, si ho představovat jak vše má dopadnout a nevkládat do kouzla negativní myšlenky, že se vaše přání neuskuteční). Soustřeďte se při něm, nedělejte kouzlo mechanicky nebo ledabyle. Pozorně si několikrát pročtěte postup. A hlavně je potřeba správně myslet, ať si kouzlo nenegujete. Jak správně mysletPodpořte kouzlo úsilím i ve fyzickém světě (což znamená, aby jste např. neseděli doma a nečekali, že magie všechno udělá za vás, musíte i vy kouzlu napomáhat ve fyzickém světě, např. pozváním na večeři, komunikací apod.).

SUPPORT 24/7 - ke každému magickému úkonu, máte k dispozici support service 24/7. SUPPORT SERVICE 24/7 je druh podpory, která je k dispozici po celý den, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. To jednoduše znamená, že služba podpory je k dispozici nepřetržitě. Klienti tak mohou získat pomoc, najít odpovědi na otázky, jakmile přijdou - 24/7 v reálném čase a veškeré jejich objednávky, jsou vyřizovány přednostně.

Naše profesionální služby jsou k dispozici na vyžádání globálně, ve více než 100 zemích po celém světě. Naše služby podpory 24/7 zahrnují:

 • podporu na místě - cena dle vzdálenosti a způsobu dopravy - os. auto, letecky - vč. hotelu
 • technickou i vzdálenou podporu - konzultace, kontroly, rozbor - tyto služby jsou ke každému magickému úkonu v rámci SUPPORT SERVICE 24/7 ZDARMA. V případě dalších magických úkonů - cena dle ceníku (viz. e-shop).
 • vícejazyčnou podporu - angličtina, francouzština, němčina, španělština, ruština atd.

 

DŮLEŽITÉ PODMÍNKY, KTERÉ MUSÍTE DODRŽOVAT: 

 

 • Touha nebo potřeba (musíte mít silnou touhu)
 • Vizualizace žádaného výsledku (představovat si, jak vše má dopadnout)
 • Soustředění (nedělat kouzla či rituály mechanicky)
 • Citové zaujetí (musíte partnera milovat, pokud se snažíte o jeho lásku atd.)
 • Vědomosti, jak kouzlo či rituál provést a sledovat ho až do konce (průběžně si kouzlo či rituál kontrolovat, stačí zpočátku, ať výkladem z karet, astrálně - vědomé astrální cestování...)
 • Víra ve výsledek (nesmíte pochybovat o výsledku)
 • Schopnost nechat si kouzlo pro sebe - mlčet (jakmile budete o kouzlu mluvit, či ho někomu ukazovat, kouzlo ztrácí na síle a přestane působit)
 • Podpořit kouzlo či rituál úsilím ve fyzickém světě (což znamená nesedět doma a nečekat, že to magie udělá všechno za vás)

 

SHRNUTÍ DŮLEŽITÝCH PODMÍNEK PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI - jestliže chcete, aby vaše magická práce byla úspěšná, musíte NAJEDNOU dodržovat všechny zde uvedené podmínky jako jeden celek! Vždy musíte mít SILNOU TOUHU, musíte si váš cíl KONKRÉTNĚ VIZUALIZOVAT, musíte být při magické práci MAXIMÁLNĚ SOUSTŘEDĚNÍ, musíte objekt své lásky upřímně milovat, musíte mít jasno, jak kouzlo provést (vždy je lepší se vícekrát zeptat, než ho udělat špatně), dále musíte mít PEVNOU VÍRU VE VÝSLEDEK. Další důležitou zásadou je MLČENÍ, o kouzlu nemluvte, kouzlo nikomu neukazujte, jinak hrozí, že kouzlo přestane zcela nenávratně působit! A poslední důležitá věc, musíte se snažit podpořit kouzlo i ve FYZICKÉM SVĚTĚ a nejenom čekat, až se stane zázrak! VŠECHNO SE VŠÍM SOUVISÍ - proto než se pustíte do jakékoli magické práce, tak se zamyslete nad tím, zda dokážete tyto důležité podmínky dodržet! RITUÁLY/MAGICKÉ ÚKONY SE VŠEOBECNĚ OPAKUJÍ 462x, ABY POTŘEBNOU VOLTÁŽ TAK ZESÍLILY, ABY PŮSOBILA AUTOMATICKY - 400x  ASTRÁLNÍ SF./60x MENTÁLNÍ SF./2x AKÁŠA-OSUD,KARMA

PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI ke stažení ZDE

JAK SPRÁVNĚ MYSLET ke stažení ZDE

podmínky úspěné magické práce

sacdragon magicsac

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení