Reverzy

666

VERZE. Původní Prvotní Přirozené Kristovské Tvůrčí Síly Zdroje, Pole a Kolektivy Vědomí a Kristovské Bytosti jedou na kristovském Kódu a jsou jeho projevem (manifestací). Výsledkem jejich práce je Prvotní Stvoření. Jsou to zcela dokonalé nesmrtelné a věčné kristovské vesmíry a jejich kristovské civilizace. Taková kdysi byla i naše planeta Země, její Lidstvo a všechny její Bytosti - životní pole a jejich formy.


RE-VERZE. Tyto původní božské tvůrčí síly a jejich nositelé však mohou selhat a padnout a stát se Bytostmi Anti-Kristovskými. Pak začnou tvořit své vlastní vesmíry a civilizace podle pozměněného kódu, který již není původní, ale je nějakým způsobem poškozen (zvrácen, pervertován, zreverzován). Jejich tvůrčí produkty se nazývají Druhotné Stvoření, které již není dokonalé a proto podléhá zkáze. Dokonalost totiž nelze vylepšit. Proto dokonalost nepodléhá změnám a módě. Každá změna je k horšímu. To, co podléhá změnám a módě je zkázné. Známe mnoho příkladů z různých duchovních tradic, kdy tzv. bůh něco zkoušel, testoval, vylepšoval, dělal různé chyby, pak je napravoval, učil se, hrál si na velkého šéfa, apod. Vše to je pouze manifestace zvrácených a padlých tvůrčích sil a jejich nositelů.

 

Reverzy

Jakýkoli zásah do dokonalého Kristovského Kódu tam vnáší nežádoucí změny a chyby, které se nazývají reverzy, tedy poškozeniny. Jako kdyby v nějaké srozumitelné větě někdo vyměnil písmena 1 Za každým okultním řádem stojí nějaká ID dravčí entita, která mu propůjčuje svoji magickou sílu a moc a používá ho jako svůj prodloužený hmotný nástroj na přímé ovlivňování planetárního vývoje. Symbolicky je to zpracováno v příběhu spolupráce Fausta s Ďáblem. Na stejném principu funguje SVS a všechny její pobočky. Čistá bytost si nepotřebuje draze propachtovávat malé kousky cizí moci a temné síly službou démonům. Má nekonečnou moc přímo od Boha a v neomezeném množství.

sac 

Pokud by to pořadí tvůrčích znaků záměrně obrátil, tak by se celý smysl věty úplně otočil (zreverzoval). Původní věta je "Dědeček má rád babičku" a její reverze (perverze) by např. byla "Babička nenávidí dědečka". To je proti-kladem (anti-tezí) jejího původního významu. Pokud se tvůrčí KRIST-Kód použije reverzním způsobem, tak vše, co je takto vytvořeno je protikladem původního Božího Stvoření. A obsahuje v sobě možnost pádu, která se vždy po určitém čase nějakým způsobem projeví. Tvůrčí Kód je silový tvůrčí nástroj, jako programovací jazyk, on stále tvoří a může být použit různým způsobem: jak k dobru tak ke zlu. Není to vina Kódu, ale toho, kdo ho používá. Kód je jako sekera: dá se s ní postavit dům, ale dá se s ní také zabít. Dravci používají technologie založené na reverzním kódování pro dobývání nových teritorií. Udělají umělý zásah do energetických struktur (předloh) ID anatomie své oběti, což může být libovolná bytost (vesmír, galaxie, hvězda, planeta, biologický druh, člověk, atd.) a vloží tam reverzní kódy. Přepíší části původních kristovských programů v jejích Evolučních Templátech tak, že se ta bytost bude samovolně vyvíjet nikoli směrem dopředu ke Zdroji, ale dozadu směrem od Zdroje, čímž se dostala na cestu pádu. Nedochází tedy k přirozené expanzi evolučního potenciálu bytosti, tj. k vývoji do své plnosti a k integraci svých vyšších aspektů (Vyšší Já) přes všechny vibrační úrovně až ke Zdroji (ascence). Dochází k nepřirozené kontrakci a zúžení vývojových možností cestou degenerativní destrukce a odpojení od Zdroje (descence). Přepsáním kristovských programů Prvotního Stvoření tak vzniká Stvoření Druhotné, které je poškozené. Různé Dravčí linie používají různé reverzní kódy, aby oběť nasměrovaly na svou cestu pádu, aby šla jako energetická potrava do jejich černých děr (a ne do konkurenčních).


V našich vesmírných lokalitách je tradičně nejvíce rozšířena reverzní technologie založena na tzv. Metatronickém Kódu aplikovaná skrze BEAST systém a jeho Modrý Meč. Je velice silná a účinná, protože vznikla zneužitím původně obranných vysokých strážcovských technologií pro záchranu padajících vesmírů. Použitím BEASTu došlo k reverzi předloh našich i paralelních vesmírů přes několik Hustotních úrovní a jejich vývoj byl nasměrován do soustavy padlých černo-děrných polí Fantomu a Wesedaku, kde tito zejm. Anunnačtí a Jehoviánští dravci žijí. Konkurenční a trochu slabší je technologie Kopí Osudu (Spire of Destiny) s nimi soupeřících Drakoniánských ras ze sousedního Wesedraku. Oba tyto padlé Wese-Dak/Drak Veca kvadranty patří do téže Wesalla Ekaši. V současné době se navíc aktivovaly mocné technologie super-dravčích ras Bourgha & spol. (Time Rip, Threshold), které se částečně propojily s předešlými Wese-systémy. Dále sem patří nástroje New Age (různé léčivé a transformační energie získané čenelingem, zasvěcování, vylaďování, harmonizace) a náboženství (černo-magické rituály křestu, zádušní servis, apod.). Tyto systémy spočívají na Skalární štítové mechanice, v níž byly poškozeny původní matematicko-geometrické programy Stvoření obsažené v KRIST Kódu. Kristovské Posvátné Geometrie přesně určují vzájemné proporce mezi polaritami, fázování prvotních Partiki částic, geometrii světelně-zvukových Keylonových Krystalů, architekturu z nich vytvořených polí skalárních vln, která slouží jako morfogenetická pole a manifestační předlohy, struktury deflexních polí, frekvence a orientaci rotací merkabických spirál, hodnoty spinových vektorů ARPS částic Polí Vědomí, proudů Životních Sil a z nich manifestovaných Ionických Částic, struktury do sebe vložených Hologramů a jejich rotace ('kola v kolech'), struktury repulzních zón oddělujících různá vibrační pásma, aktivace jejich průchodů, struktury Dimenzních pásem a Hustotních realitních polí na všech úrovních, struktury a funkce ID anatomií všech věcí, vesmírných i osobních, Evoluční templáty pro všechny stvořené věci, rytmy časových cyklů, ascenční procesy bytostí, prostě úplně všechno co ve Stvoření existuje a funguje.

Na Metatronické bázi byla vytvořena reverzní Ne-Posvátná geometrie, která se dnes opět šíří. Jedná se např. o tyto věci: zlatý řez a jeho spirála, Fibonacciho posloupnost a spirála, kabalistický stromsmrti, květ smrti, vesica-piscis, anti-kristovská merkaba, apod. Podle této zvrácené geometrie byly postaveny chrámy, kostely, vytvořeny symboly a další různé věci. Fungují jako energetické antény, zesilovače a vysílače a také jako energetické vysavače a reverzéry.


Každý geometrický prvek (tvar, symbol, barva, gesto, pohyb, písmeno, číslo) má obrovskou moc a funguje jako přijímač, zesilovač a vysílač ID energií. Je součástí Manifestační Sekvence, skrze kterou se proudy čisté tvůrčí energie Zdroje ohýbají a polarizují a kódují a nakonec tyto informace vnáší do projevených forem. Geometrie jsou silné skalární technologie a slouží jako energetické čočky. Jsou to antény, které stahují a zesilují a vyzařují kódované frekvence do osobních biopolí, planetárního prostředí a zemských mřížek, nebo je z nich odsávají.


Přehled revezní metatronické geometrie, na které jsou vystavěny thothiánské Atlantské Vědy Smrti (Atlantean Death Sciences) po jejím pádu je podán např. v knize D. Melchizedek: Prastaré tajemství květu života. Sbírka symbolů používaných dnešním ezoterickým mejnstrýmem k poškozování osobních předloh a biopolí je obsažena např. v knize D. Stelzl: Kosmické symboly.

 

Co s reverzy?


Je třeba si uvědomit, že tyto poškozeniny byly vyrobeny zneužitím KRIST-Kódu, což je programovací jazyk Boha-Zdroje, tedy nejmocnější nástroj co ve Stvoření existuje, jehož pomocí se vlastně celé Stvoření stvořuje. Je zřejmé, že tyto nemoci našich biopolí samy nezmizí tím, že je budeme ignorovat či popírat jejich existenci. Na jejich odstranění se musí použít stejné nástroje, pomocí kterých byly vytvořeny. Tedy ID skalární technologie založené na KRIST-Kódu. Tyto mocné technologie Světla a Zvuku tvořily jádro všech čistých duchovních nauk, které se na naši planetu v historii dostávaly. Proto také byly przněny a likvidovány. Některé jejich zbytky se v různé formě zachovaly dodnes v některých duchovních tradicích a zasvěcovacích systémech. V plné verzi sem přicházely periodicky, kdy toho bylo třeba (např. Betlémské období). Dnes se sem dostávají znovu.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení