Panel uživatele

O MNĚ

NA ZÁKLADĚ VAŠICH E-MAILŮ, VÁM  VE ZKRATCE ZVEŘEJŇUJI, CO JSTE CHTĚLI O MNĚ VĚDĚT:

 

 

 

23. 5. 2007 = TO BUDE  14 LET

CO JSEM ZAČALA PRO VEŘEJNOST, POSKYTOVAT SLUŽBY Z OBLASTI: MAGIE, MAGICKÝCH ÚKONŮ, VZT.K., ODSTRAŇOVÁNÍ MAG. POSTIŽENÍ, ČIŠTĚNÍ AURY, OCHRANNÝCH ZÁPISŮ ATD.

 

ZÁSLUHU MÁ NA TOM:  

HANKA PEŠKOVÁ z Janovic nad Úhlavou

 

 V 15ti LETECH JSEM SE SEZNÁMILA S HANKOU - PŘES MOJÍ MAMI, KTERÁ K NÍ JEZDILA NA KARTY. HANKA BYLA HODNĚ ŽÁDANÁ, UŽ TENKRÁT BYLA ZA NEJLEPŠÍ. ZAČALY JSME SI S HANKOU PSÁT E-MAILY 

V ROCE 2000 MI BYLO 17 LET - DOSTALA JSEM OD HANKY NABÍDKU, ŽE MÁ ZE ZHORA POVOLENÝ, MĚ VÉST/DUCH.CESTA/MAG.VÝCVIK - DUCHOVNÍ ZÁKONY, ČAKRY - VŠECHNY ZNÁT I ZPRACOVAT, EMOCE MÍT ZPRACOVANÝ, TATVY OVLÁDAT, REINKARNACI POCHOPIT, VĚDĚT I UMĚT - JAK NĚKOHO VYVOLAT ATD., VĚDOMĚ ASTRÁLNĚ CESTOVAT, MENTÁLNĚ PUTOVAT, KARMICKÝ ZÁKON ZNÁT, DUCHOVNÍ CESTY ZNÁT, HIERARCHII BYTOSTÍ ZNÁT, NĚKTERÉ UMĚT VYVOLAT, MEDITACI OVLÁDAT, HADÍ SÍLU SPUSTIT, KOMUNIKACI PÍSMEM I OBRAZEM OVLÁDAT  (KDY A JAKÁ ZASVĚCENÍ = ZÁKAZ INF. Z D. S.)

ŠUŠUMNU, KOMUNIKACI OBRAZEM, KOMUNIKACI S DUCHOVNÍM MISTREM, ZNÁT A MÍT ZŽITÝ VESMÍRNÝ ZÁKONY, MANTRY ZNÁT, S KYVADLEM PRACOVAT NA INDIÁNSKÝM DRAKU, MEDITAČNÍ PRÁCE ZVLÁDAT, KONCENTRACE, KONTEMPLACE, NAUČIT SE SPRÁVNĚ DÝCHAT, ZHARMONIZOVAT SI ČAKRY, OVLÁDAT ROZPUŠTĚNÍ KARMY, KONCENTRACE PLÍCE, KONCENTRACE ŽALUDE, KON.ŽLUČNÍK, KON.STŘEBA, CÉVY, ŽÍLY, LYMFY, KON. NERVY, KON. LEDVINY, OVLÁDAT DIAGNOSTIKU, ZASE EMOC, PROPOJENÍ ČAKER CVIČIT, MEDITAČNÍ CESTU OVLÁDAT, AMRIT VĚDĚT JAK VYUŽÍT, OCHRANNÁ KOUZLA UMĚT SESTAVIT A POUŽÍT, SPIRÁLU VĚDĚT JAK POUŽÍVAT, INDIÁNSKÉHO DRAKA UMĚT POUŽÍVAT VČ.DIAGNOSTIKY, PYRAMIDU VĚDĚT JAK A K ČEMU POUŽÍT, NILSKÝ KŘÍŽ JAK POUŽÍVAT A K ČEMU A 12 DVOJIC VLASTNOSTÍ - PERFEKTNĚ UMĚT A ZŽÍT  (KDY A JAKÁ ZASVĚCENÍ = ZÁKAZ INF. Z D. S.)

ASTRÁLNÍ SVĚT - POZNAT HO PERFEKTNĚ, MUSET VĚDĚT PŘESNĚ KDE CO JE. VĚDĚT JAK KOMUNIKOVAT S ŽIVLOVÝMI BYTOSTMI A UMĚT JE VYVOLAT; GRIMOÁR/KOUZLA - MÁM ZAKÁZÁNO VYJMENOVÁVAT, JE JICH CELKEM DOST, JSOU NA RŮZNÉ VĚCI, VŠECHNY JSEM MUSELA VYZKOUŠET A PRACOVAT S NIMI; od roku 2000 do 2014 mě Hanka vedla/duch. cesta/mag. výcvik = celkem 14 let    (ZÁKAZ INF. Z D. S. - VYJMENOVAT OSTATNÍ ČÁSTI)

V ROCE 2005 MI HANKA POPRVÉ NADHODILA, PROČ TO NEDĚLAM PRO LIDI? ANI JSEM NECHTĚLA O TOM SLYŠET. PAK MI TO ZNOVA NADHODILA V ROCE 2007, TAKY JSEM NECHTĚLA O TOM SLYŠET - V TOMHLE OBORU JSEM NECHTĚLA PODNIKAT, ZVLÁŠŤ, KDYŽ VÍM, JAK VĚTŠINA LIDÍ - TYHLE LIDI - CO VYKLÁDAJÍ KARTY BERE: ŽE JSOU PODVODNÍCI, ŠARLATÁNÍ ATD. NEJHORŠÍ PRÁCE, JE PRÁCE S LIDMI - NIKDY SE TOTIŽ NEZAVDĚČÍTE VŠEM, VŽDYCKY SE NAJDE NĚKDO, KDO NENÍ SPOKOJEN. A KDYŽ JSEM SI PŘEDSTAVILA, ŽE BYCH MĚLA OD RÁNA, DO VEČERA VYKLÁDAT KARTY - K TOMU DOSTAT NÁLEPKU... TAK TO ANI NÁHODOU... JENŽE TO JSEM NEVĚDĚLA, ŽE MI TO HANKA ŘÍKÁ PROTO, ŽE MÁM TUHLE PRÁCI ZE SHORA, UŽ PŘEDEM DANOU. DUCHOVNÍ SVĚT, ŽE PRO MĚ PŘIPRAVIL, ŽE JAKO JEDINÁ, MŮŽU ODSTRAŇOVAT VŠECHNA MAGICKÁ POSTIŽENÍ - ŽE JEN JÁ, MÁM OD NICH POVOLENÍ, ŽE TO NIKDO NEDĚLÁ, ŽE BUDU JEDINÁ A ŽE TO KE MNĚ PATŘÍ. K TOMU JSEM DOSTALA, ZE ZHORA POVOLENÍ, POUŽÍVAT PRO KLIENTY RITUÁLY, VZTAHOVÁ KOUZLA A OSTATNÍ MAG. ÚKONY, KTERÉ JSEM POUŽÍVALA PRO SOUKROMÉ ÚČELY, KTERÉ TEDY DOBŘE ZNÁM VČETNĚ KOMBINACÍ. MĚLA JSEM NA HANKU I NA DUCHOVNÍ SVĚT PROSBU, ŽE SI NECHCI BRÁT OD LIDÍ ZA VÝKLAD KARET PENÍZE.  NESMÍ SE TO! ŽÁDNÉ MAGICKÉ SLUŽBY, NESMÍ BÝT ZDARMA, JE TO ZE ZHORA ZAKÁZANÉ. ALE DOSTALA JSEM VÝJIMKU A MÁM DODNES ONLINE VÝKLAD KARET ZDARMA A ZÁKLADNÍ ČIŠTĚNÍ ONLINE ZDARMA. ZALOŽILA JSEM SI ŽIVNOSTENSKÝ LIST, ZAŘÍDILA SI KANCELÁŘ NA PRAZE 1, NA VÁCLAVSKÉM NÁM. 26, HNED U KONĚ, NECHALA JSEM SPUSTIT WEB A ZAČALA PRACOVAT.. 

V ROCE 2012 = HANKA a ostatní z USA = NA DÁLKU, SPOLEČNÁ PRÁCE  (ZÁKAZ INF. Z D. S.)  VE SPOJENÍ S NAŠÍ PLANETOU A SAC 2000 - 2022.

 

 

V ROCE 2012 = MI BYL OZNÁMEN FÚ NA SAC 2000 - 2022  / HANKA = PŘÍPRAVA, ZASV. S DRAG.

 

 

2014 - 2022  =  (ZÁKAZ INF. Z D. S.)

 

 

 

 

 

 

POZN.: HANKA PEŠKOVÁ PŘIPRAVILA NA PRÁCI PRO VEŘEJNOST X DALŠÍCH LIDÍ - do různých oblastí:  ASTROLOGIE, BYLINKÁŘSTVÍ, LÉČITELSTVÍ atd.   někteří mají e-shopy, kancelář, ordinaci... známe se všichni, že jo Zdeňku? :-) to byli časy... JSEM RÁDA, ŽE SE MI HANKA 14 LET VĚNOVALA - NEBÝT HANKY - ROZHODNĚ NEJSEM, TAM KDE JSEM... ZA TO JSEM JÍ VDĚČNÁ A DĚKUJU JÍ.. TO HANKA VÍ, NA DRUHOU STRANU - KDYŽ UŽ ALE VÍM PROČ.. SAC/OD ROKU 2014.. TAK RADĚJI BEZ KOMENTÁŘE.. 

POZN.: V PŘÍPADĚ, ŽE JE Z DUCHOVNÍHO HLEDISKA ZAKÁZANÉ, NĚKTERÉ INFORMACE VEŘEJNĚ UVÉST - JE V ZÁVORCE UVEDENO: ZÁKAZ INF. Z D. S.

 

 

 

ČLENSTVÍ

V České republice již nové členy nepřijímáme. 

paypal

neteller

DHL

ppl

česká pošta

krejčí

Krejčí kniha

SAC 2000-2022

SAC

SAC 2000-2022

SAC 2000 - 2022

SAC 2000-2022

Přihlášení