Na základě vašich e-mailů, vám ve zkratce zveřejňuji, co jste chtěli o mně vědět:

 

23. 5. 2022 = TO BUDE 15 LET

KDY JSEM ZAČALA VEŘEJNOSTI POSKYTOVAT SLUŽBY Z OBLASTI: MAGIE (vztahová kouzla, ochr. kouzla, odstraňování mag. postižení - uřknutí, prokletí atd., čištění aury, ochr. zápisy do aury, výklad karet atd.),

zásluhu má na tom: 

HANKA PEŠKOVÁ z Janovic nad Úhlavou

 

V 15ti LETECH - SEZNÁMENÍ S HANKOU - PŘES MOJÍ MAMI, KTERÁ K NÍ JEZDILA NA KARTY. HANKA BYLA HODNĚ ŽÁDANÁ - NEJLEPŠÍ! ALE SKROMNÁ - PRO VEŘEJNOST VYKLÁDALA HLAVNĚ KARTY. V SOUČASNÉ DOBĚ UŽ PRO VEŘEJNOST NEPRACUJE.

V ROCE 2000 MI BYLO 17 LET - DOSTALA JSEM OD HANKY NABÍDKU, ŽE MÁ ZE ZHORA POVOLENÝ, MĚ VÉST/DUCH.CESTA/MAG.VÝCVIK - DUCHOVNÍ ZÁKONY, ČAKRY - VŠECHNY ZNÁT I ZPRACOVAT, EMOCE MÍT ZPRACOVANÝ, TATVY OVLÁDAT, REINKARNACI POCHOPIT, VĚDĚT I UMĚT - JAK NĚKOHO VYVOLAT ATD., VĚDOMĚ ASTRÁLNĚ CESTOVAT, MENTÁLNĚ PUTOVAT, KARMICKÝ ZÁKON ZNÁT, DUCHOVNÍ CESTY ZNÁT, HIERARCHII BYTOSTÍ ZNÁT, NĚKTERÉ UMĚT VYVOLAT, MEDITACI OVLÁDAT, HADÍ SÍLU SPUSTIT, KOMUNIKACI PÍSMEM I OBRAZEM OVLÁDAT (KDY A JAKÁ ZASVĚCENÍ = ZÁKAZ INF. Z D. S.) ŠUŠUMNU, KOMUNIKACI OBRAZEM, KOMUNIKACI S DUCHOVNÍM MISTREM, ZNÁT A MÍT ZŽITÝ VESMÍRNÝ ZÁKONY, MANTRY ZNÁT, S KYVADLEM PRACOVAT NA INDIÁNSKÝM DRAKU, MEDITAČNÍ PRÁCE ZVLÁDAT, KONCENTRACE, KONTEMPLACE, NAUČIT SE SPRÁVNĚ DÝCHAT, ZHARMONIZOVAT SI ČAKRY, OVLÁDAT ROZPUŠTĚNÍ KARMY, KONCENTRACE PLÍCE, KONCENTRACE ŽALUDE, KON.ŽLUČNÍK, KON.STŘEBA, CÉVY, ŽÍLY, LYMFY, KON. NERVY, KON. LEDVINY, OVLÁDAT DIAGNOSTIKU, ZASE EMOC, PROPOJENÍ ČAKER CVIČIT, MEDITAČNÍ CESTU OVLÁDAT, AMRIT VĚDĚT JAK VYUŽÍT, OCHRANNÁ KOUZLA UMĚT SESTAVIT A POUŽÍT, SPIRÁLU VĚDĚT JAK POUŽÍVAT, INDIÁNSKÉHO DRAKA UMĚT POUŽÍVAT VČ.DIAGNOSTIKY, PYRAMIDU VĚDĚT JAK A K ČEMU POUŽÍT, NILSKÝ KŘÍŽ JAK POUŽÍVAT A K ČEMU A 12 DVOJIC VLASTNOSTÍ - PERFEKTNĚ UMĚT A ZŽÍT (KDY A JAKÁ ZASVĚCENÍ = ZÁKAZ INF. Z D. S.) ASTRÁLNÍ SVĚT - POZNAT HO PERFEKTNĚ, MUSET VĚDĚT PŘESNĚ KDE CO JE. VĚDĚT JAK KOMUNIKOVAT S ŽIVLOVÝMI BYTOSTMI A UMĚT JE VYVOLAT; GRIMOÁR/KOUZLA - RŮZNÉ OBLASTI, VŠECHNY OVLÁDAT... (ZÁKAZ INF. Z D. S. - VYJMENOVAT OSTATNÍ OBLASTI)

V ROCE 2005 MI HANKA POPRVÉ NADHODILA, PROČ TO NEDĚLAM PRO LIDI? ANI JSEM NECHTĚLA O TOM SLYŠET. PAK MI TO ZNOVA NADHODILA V ROCE 2007, TAKY JSEM NECHTĚLA O TOM SLYŠET - V TOMHLE OBORU JSEM NECHTĚLA PODNIKAT, ZVLÁŠŤ, KDYŽ VÍM, JAK VĚTŠINA LIDÍ - TYHLE LIDI - CO VYKLÁDAJÍ KARTY BERE: ŽE JSOU PODVODNÍCI, ŠARLATÁNÍ ATD. NEJHORŠÍ PRÁCE, JE PRÁCE S LIDMI - NIKDY SE TOTIŽ NEZAVDĚČÍTE VŠEM, VŽDYCKY SE NAJDE NĚKDO, KDO NENÍ SPOKOJEN. A KDYŽ JSEM SI PŘEDSTAVILA, ŽE BYCH MĚLA OD RÁNA, DO VEČERA VYKLÁDAT KARTY - K TOMU DOSTAT TUHLE NÁLEPKU... TAK TO ANI NÁHODOU... JENŽE TO JSEM NEVĚDĚLA, ŽE MI TO HANKA ŘÍKÁ PROTO, ŽE MÁM TUHLE PRÁCI ZE ZHORA, UŽ PŘEDEM DANOU. DUCHOVNÍ SVĚT, ŽE PRO MĚ PŘIPRAVIL, ŽE JAKO JEDINÁ, MŮŽU ODSTRAŇOVAT VŠECHNA MAGICKÁ POSTIŽENÍ - ŽE JEN JÁ, MÁM OD NICH POVOLENÍ, ŽE TO NIKDO NEDĚLÁ, ŽE BUDU JEDINÁ A ŽE TO KE MNĚ PATŘÍ. K TOMU JSEM DOSTALA, ZE ZHORA POVOLENÍ, POUŽÍVAT PRO KLIENTY RITUÁLY, VZTAHOVÁ KOUZLA A OSTATNÍ MAG. ÚKONY, KTERÉ JSEM POUŽÍVALA PRO SOUKROMÉ ÚČELY, KTERÉ TEDY DOBŘE ZNÁM VČETNĚ KOMBINACÍ. MĚLA JSEM NA HANKU I NA DUCHOVNÍ SVĚT PROSBU, ŽE SI NECHCI BRÁT OD LIDÍ ZA VÝKLAD KARET PENÍZE. ŽÁDNÉ MAGICKÉ SLUŽBY, NESMÍ BÝT ZDARMA, JE TO ZE ZHORA ZAKÁZANÉ. ALE DOSTALA JSEM VÝJIMKU A MÁM DODNES ONLINE VÝKLAD KARET ZDARMA A ZÁKLADNÍ ČIŠTĚNÍ AURY, TAKÉ ZDARMA. ZALOŽILA JSEM SI TEDY ŽIVNOSTENSKÝ LIST, ZAŘÍDILA SI KANCELÁŘ NA PRAZE 1, NA VÁCLAVSKÉM NÁM. 26, HNED U KONĚ, NECHALA JSEM SPUSTIT WEB A ZAČALA PRACOVAT.. ČASEM JSEM PŘEŠLA PŘEVÁŽNĚ NA ONLINE SLUŽBY, JELIKOŽ VĚK VODNÁŘE, DO KTERÉHO JSME VSTOUPILI, TÍMHLE ZPŮSOBEM UMOŽŇUJE PRACOVAT A OSOBNĚ ŘEŠÍM JEN NĚKTERÉ PŘÍPADY. V POSLEDNÍCH LETECH POSKYTUJI SVÉ SLUŽBY POUZE KLIENTŮM, KTEŘÍ NA SOBĚ PO DUCHOVNÍ STRÁNCE PRACUJÍ, KTEŘÍ VÍ, ŽE TO NENÍ PODVOD A PO URČITÉ DOBĚ, SE STÁVAJÍ I MÝMI PŘÁTELI. UŽ NEUDĚLÁM TU CHYBU, JAKO NA ZAČÁTKU, KDY JSEM POSKYTOVALA SVÉ SLUŽBY VŠEM, KDO SI O NĚ ŘEKL - TÍM, ŽE BYLI DUCHOVNĚ NEZRALÍ, NEDODRŽOVALI ZÁKLADNÍ PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI A TUDÍŽ VÝSLEDEK NEBYL, DLE JEJICH OČEKÁVÁNÍ. NEDOKÁZALI POCHOPIT, PROČ JINÝM, SE KTERÝMI BYLI V KONTAKTU A MĚLI ODE MĚ, TY SAMÉ SLUŽBY, VÝSLEDKU DOSÁHLI A ONI NE... SICE SE JEDNALO JEN, CCA O DESET KLIENTŮ ZA CELÉ TY ROKY, COŽ JE VE SROVNÁNÍ S CELKOVÝM POČTEM KLIENTŮ, KTERÝCH JSOU TISÍCE.. JEN MALINKÁ HRSTKA, TAK I PŘESTO, UŽ TYHLE VÝJIMKY NEUDĚLÁM. KOUPĚ KOUZLA NENÍ SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ A JESTLIŽE SI NĚKDO, CHCE SVŮJ ŽIVOT UPRAVIT PODLE SVÝCH POTŘEB A PŘÁNÍ, TAK MUSÍ ZNÁT A ŘÍDIT SE, ALESPOŇ TÍM ZÁKLADEM.

V ROCE 2012 = HANKA spolu s některými z USA = NA DÁLKU, VE SPOJITOSTI S NAŠÍ PLANETOU A SAC 2000 - 2022... (ZÁKAZ INF. Z D. S.) ...TAK V TÉTO DOBĚ, MI BYLO OD HANKY OZNÁMENO, ŽE MĚ ČEKÁ F. Ú. NA SAC 2000 - 2022 A ŽE MUSÍM PROJÍT JEŠTĚ POSLEDNÍ PŘÍPRAVOU (DRAK. - ZÁKAZ INF. Z D. S.)od roku 2000 do 2014 mě Hanka vedla/duch. cesta/mag. výcvik = celkem 14 let

2014 - 2022 = (ZÁKAZ INF. Z D. S.)

POZN.: HANKA PEŠKOVÁ PŘIPRAVILA NA PRÁCI PRO VEŘEJNOST x DALŠÍCH LIDÍ - do různých oblastí: ASTROLOGIE, BYLINKÁŘSTVÍ, LÉČITELSTVÍ atd. někteří mají e-shopy, kanceláře, ordinace... se všichni známe, viď, Zdeňku? ;-) to byly časy... JSEM RÁDA, ŽE SE MI HANKA 14 LET VĚNOVALA - NEBÝT HANKY - ROZHODNĚ NEJSEM, TAM, KDE JSEM... NA DRUHOU STRANU - KDYŽ UŽ, ALE VÍM PROČ.. SAC/OD ROKU 2014.. TAK RADĚJI BEZ KOMENTÁŘE..

POZN.: V případě, že je z duchovního hlediska zakázané, uvést veřejně některé informace, tak je v závorce zkratka: ZÁKAZ INF. Z D. S.

 

 dragons

magic

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení