BAFOMET

je pohanský bůh plodnosti, zobrazuje se s beraní nebo kozlí hlavou = obvyklý symbol plození a úrodnosti

 

čtveroklíč B PV M Th

                               (oheň, vzduch, voda, země)

V původní hebrejštině se nepíší samohlásky B a PV o M e Th

 

B - vede k tomu stát se absolutním pánem elektromagnetického fluidu na hrubohmotném světě, dálek urovnání každé disharmonie v lidském těle nebo materiálním světě, k vyléčení každé choroby, vede rovněž k tomu stát se pánem nad životem a smrtí na hrubohmotném světě a ovládat všechny čtyři říše - říši minerální, rostlinstva, zvířeny a lidstva

P - je v analogii se vším co souvisí s pudem rozmnožování u rostliny, zvířete a člověka na hrubohmotném světě. Kvalitativně se projevuje toto písmeno v hrubohmotném světě u člověka v lásce k dítěti a u zvířete v péči o mládě.

M - odpovídá všemu co je tekuté, ovlivňuje tedy tekutý stav v mikro- a makrokosmu, následkem toho také magnetické fluidum a sílu přitažlivosti v hrubohmotném světě.

T - odpovídá všem zákonům analogie oněch tří říší a ovládá jejich znalost, jakož i jejich zhodnocení.

H - ovlivňuje na hrobohmotném světě ono "Budiž", kterým se řečeno, že toto písmeno uskutečňuje každé hrubohmotné přání.

666

Kabalista, který se zabývá číselnými kombinacemi, musí své přání vložit 462x nehledě k tomu jakým klíčem

- do akášického principu 2x

- do mentálního těla 60x

- do astrálního těla 400x

 

TAKÉ RITUÁLY SE VŠEOBECNĚ OPAKUJÍ 462x, ABY POTŘEBNOU VOLTÁŽ TAK ZESÍLILY, ABY PŮSOBILA AUTOMATICKY.

 

"Hlava Krista, který byl Bafometem, onou modlou, z jehož uctívání byli templáři obviňováni"

 

baphomet

Symbol Bafometa užívali templáři jako znázornění Satana. Bafomet představuje síly pekel, spojené s pohlavní plodností kozla. Ve své čisté podobě zachycuje pentagram lidskou postavu v pěticípé hvězdě - tři vrcholy nahoře, dva směřující dolů - která symbolizují duchovní založení člověka. V satanismu se pentagram také užívá, ale jelikož satanismus představuje tělesné pudy člověka, čili protiklad duchovní stránky, užívá se převrácený - tím dokonale odpovídá hlavě kozla. Rohy - představující dualitu, jsou vzdorně vystrčené kupředu, další tři cípy směřující dolů symbolizují popření sv. Trojice. Hebrejské znaky ve vnějším kruhu symbolu pocházejí z magického učení kabaly, dávají slovo LEVIATHAN (had z vodní propasti ztotožňovaný se Satanem). Tyto znaky odpovídají pěti vrcholům obrácené hvězdy. 

dragon

baphomet

bafomet

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení