Zřeknutí se odpovědnosti za UIR 666

Zřeknutí se odpovědnosti
Poslední aktualizace: 1. 12. 2023

Interpretace a definice

Výklad
Slova, jejichž počáteční písmeno je velké, mají význam definovaný za následujících podmínek. Následující definice mají stejný význam bez ohledu na to, zda se vyskytují v jednotném nebo množném čísle.

Definice
Pro účely tohoto vyloučení odpovědnosti:

Společnost (v tomto prohlášení označovaná buď jako „společnost", „my", „nás" nebo „naše") odkazuje na WORLD OF MAGIC llc, 4 Peddlers Row 1064, Newark, DE 197 02, USA - Daniela Krejčí, IČ: 74555847, Bílkova 855/19, 110 00 Praha 1, Czech republic


Služba odkazuje na webové stránky.
Vy znamená jednotlivce přistupující ke Službě, případně společnost či jinou právnickou osobu, jejímž jménem tato osoba přistupuje ke Službě nebo ji používá. Webové stránky odkazují na UIR 666, přístupné z www.sac2000-2022.com I www.uir-666.cz I www.uir-666.com 

 

Zřeknutí se odpovědnosti

Informace obsažené ve Službě slouží pouze pro obecné informační účely.

Společnost nenese žádnou odpovědnost za chyby nebo opomenutí v obsahu Služby.

Společnost v žádném případě nenese odpovědnost za žádné zvláštní, přímé, nepřímé, následné nebo náhodné škody nebo jakékoli škody, ať už v důsledku smluvního jednání, nedbalosti nebo jiného protiprávního jednání, vyplývající z nebo v souvislosti s používáním Služby. nebo obsah Služby. Společnost si vyhrazuje právo provádět dodatky, mazat nebo upravovat obsah služby kdykoli bez předchozího upozornění. Toto prohlášení o vyloučení odpovědnosti bylo vytvořeno pomocí šablony vyloučení odpovědnosti .

Společnost nezaručuje, že služba neobsahuje viry nebo jiné škodlivé komponenty.

Externí odkazy vyloučení odpovědnosti
Služba může obsahovat odkazy na externí webové stránky, které nejsou poskytovány ani spravovány Společností ani s ní nejsou žádným způsobem spojeny.

Vezměte prosím na vědomí, že Společnost nezaručuje přesnost, relevanci, aktuálnost nebo úplnost jakýchkoli informací na těchto externích webových stránkách.

Prohlášení o chybách a opomenutích
Informace poskytované Službou jsou pouze pro obecné vodítko v záležitostech zájmu. I když společnost podnikne veškerá opatření, aby zajistila, že obsah služby je aktuální a přesný, může dojít k chybám. Navíc vzhledem k měnící se povaze zákonů, pravidel a předpisů může docházet ke zpožděním, opomenutím nebo nepřesnostem v informacích obsažených ve službě.

Společnost nezodpovídá za žádné chyby nebo opomenutí ani za výsledky získané použitím těchto informací.

Prohlášení o spravedlivém použití
Společnost může používat materiál chráněný autorským právem, který nebyl vždy výslovně schválen vlastníkem autorských práv. Společnost dává takový materiál k dispozici pro kritiku, komentáře, zpravodajství, výuku, stipendia nebo výzkum.

Společnost se domnívá, že to představuje „spravedlivé použití" jakéhokoli takového materiálu chráněného autorským právem, jak je stanoveno v části 107 zákona o autorských právech Spojených států amerických.

Pokud si přejete používat materiál chráněný autorskými právy ze Služby pro své vlastní účely, které přesahují rámec fair use, musíte získat povolení od vlastníka autorských práv.

Views Expressed Disclaimer
Služba může obsahovat názory a názory, které jsou názory autorů a nemusí nutně odrážet oficiální politiku nebo postoj jakéhokoli jiného autora, agentury, organizace, zaměstnavatele nebo společnosti, včetně Společnosti.

Komentáře zveřejněné uživateli jsou jejich výhradní odpovědností a uživatelé převezmou plnou odpovědnost, odpovědnost a vinu za jakékoli urážky na cti nebo soudní spory, které vyplývají z něčeho napsaného nebo jako přímý důsledek něčeho napsaného v komentáři. Společnost nenese odpovědnost za jakýkoli komentář zveřejněný uživateli a vyhrazuje si právo jakýkoli komentář z jakéhokoli důvodu smazat.

Žádné vyloučení odpovědnosti
Informace o Službě jsou poskytovány s vědomím, že Společnost se zde nezabývá poskytováním právních, účetních, daňových nebo jiných odborných rad a služeb. Jako takový by neměl být používán jako náhrada za konzultace s profesionálními účetními, daňovými, právními nebo jinými kompetentními poradci.

Společnost ani její dodavatelé v žádném případě nenesou odpovědnost za žádné zvláštní, náhodné, nepřímé nebo následné škody vzniklé v souvislosti s vaším přístupem nebo používáním nebo nemožností přístupu nebo používání služby.

Prohlášení „Používání na vlastní riziko".
Všechny informace ve Službě jsou poskytovány „tak, jak jsou", bez záruky úplnosti, přesnosti, aktuálnosti nebo výsledků získaných použitím těchto informací a bez záruky jakéhokoli druhu, výslovné nebo předpokládané, včetně, ale bez omezení na záruky výkonu, prodejnosti a vhodnosti pro konkrétní účel.

Společnost nenese odpovědnost vůči vám ani nikomu jinému za jakékoli rozhodnutí nebo opatření přijaté na základě informací poskytnutých službou ani za jakékoli následné, zvláštní nebo podobné škody, a to ani v případě, že byla na možnost takových škod upozorněna.

Kontaktujte nás
Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto vyloučení odpovědnosti, můžete nás kontaktovat:

E -mailem:info@sac2000-2022.com I info@uir-666.com 

Návštěvou této stránky na našem webu: www.sace2000-2022.com I www.uir-666.cz I www.uir-666.com I www.krejci666.cz I www.privorot-666.com | www.baphomet.us | www.liebesmagie.at I www.worldwideservicesuir.co.uk

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení