Channeling

Channeling = napojování na vyšší sféry. Channeling vám může přinést lepší pochopení, pomůže vám zodpovědět odpovědi na vaše otázky atd., krom toho, že channeling může člověka dovést k moudrosti a pomoci mu nalézt osobního duchovního průvodce, někteří ho používají k prohloubení tvůrčích schopností. Jiným lidem duchovní průvodci pomáhají při učení, terapii atd. Každý duchovní průvodce je jiný, jiné je i každé propojení. Duchovní průvodci vám pomohou dosáhnout nových úrovní osobní síly a duchovního růstu. Channeling vždy nějakým způsobem slouží druhým lidem tím, že pozvedá vibrace ve světě okolo. 

 ufo

Než si uvědomíte přítomnost svého duchovního průvodce, zpravidla projdete několika stadii. V počátečním stádiu si ani přítomnost svého průvodce neuvědomíte a vše probíhá ve snech. Jak se rozvíjíte, zvyšuje se vaše schopnost vnímat vyšší sféry. Ti, kdo nejsou na channeling připraveni, to poznají především tím, že je jim jasné, že channeling není pro ně, možná ještě nedozráli na úrovni duše nebo není pro ně vhodný. 

Někteří duchovní průvodci žili na Zemi, nyní pobývají jako ryzí duch v kauzální rovině a dále se vyvíjejí prostřednictvím služby lidstvu. Jiní pocházejí z multidimenzionální reality a ve svém prostředí jsou vysoce rozvinuté bytosti. Někteří z vás jsou napojeni na vyšší já při channelingu, jak vás duchovní průvodce, tak i vaše vyšší já jsou tady od toho, aby pomáhali vašemu růstu, pozvedali vás výš a vedli vás na cestě k vašemu vyššímu záměru. 

 

 

 

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení