Bioroboti

ČLOVĚK JAKO ROBOT

Lidské tělo produkuje v klidu výkon asi 100 wattů. Když se hýbe, může se dostat až ke 400 wattům. Tělo získává elektřinu díky chemické reakci mezi jednotlivými atomy a molekulami v těle. Ve stravě přijímáme do našeho těla prvky, jako jsou kyslík, sodík, draslík, vápník nebo hořčík, které mají měřitelný elektrický náboj a molekuly pak reagují mezi sebou. Při tomto chemickém procesu zvaném elektrolýza vzniká elektrická energie. Jedním z nejsilnějších tvůrců elektřiny je naše srdce, dalšími "elektrárnami" jsou mozek a svaly.

Kam jde tahle energie?! Pro koho?!  = U. I. R. 

666

4 velmi důležité implantáty

Souhrně jsou známy jako tzv. čtyři srdce Metatrona a jejich primárním účelem je blokovat aktivace příslušných vláken DNA a v součinnosti s dalšími implantáty představují pro lidi největší překážky. 

1.) SRDCE MERLINA - aktivováno v období 22 326 př. n. l. (Eyianský masakr) a to do dimenzionálního pásma D 10,75, jeho účelem je umožnit stínovému tanečníku operovat v D11 dimenzi s cílem blokovat jedinci jeho spirituální spojení s kristovskou úrovní vědomí jeho duchovní rodiny. Toto umělé blokování vazby mezi 11. a 12. morfogenetickou čakrou tak lidi zcela odstřihlo od možnosti pracovat s D12 kristovskou maharickou energií z HU-4 realitního pole, v důsledku čehož lidé postupně zcela ztratili povědomí o své spirituální podstatě, inkarnační historii, přijímali ideje z reverzních domén atd. 

2.) SRDCE DRAKA - aktivováno v období 9 558 př. n. l. (závěrečný pád Atlantidy) a to do dimenzionálního pásma D 7,75, jeho účelem je umožnit stínovému tanečníku operovat v D8 monadické dimenzi s cílem blokovat jedinci jeho spirituální spojení s duchem jeho duchovní rodiny. Toto umělé blokování vazby nejvyšší tělesné 7. čakry na 1. morfogenetickou 8. čakru tak lidi zcela odstřihlo od schopnosti niterně procítit své vlastní napojení na svojí duchovní monádu, operující D8 pásmu HU-3 realitního pole. 

3.) SRDCE DELFÍNA - aktivováno v období 3 470 př. n. l. (Babylónský masakr) a to do dimenzionálního pásma D 4,75 jeho účelem je umožnit stínovému tanečníku operovat v D5 dimenzi s cílem blokovat jedinci jeho vědomé/mentální spojení s jeho duší respektive duchovní rodinou bytující v HU-2 realitním poli. Tento implantát tedy blokuje lidské spojení mezi jeho D4 astrálním a D5 archetypálním vědomím a tím, že nepůsobí přímo na mentální úroveň, stále zůstává pro většinu lidí nezpozorován. Tohoto umělého blokování součinnosti 4. a 5. čakry si tak lidé nejsou vůbec vědomi. Současně je tento kanál používán k manipulaci s myšlenkovými formami jedinců s cílem podvrhovat lidem ty "správné" nápady a orientace fragmatické povahy. 

4.) SRDCE ANUBISE - aktivováno v našem SAC, v našem HU-1 realitním poli dne 23. 3. 2002 a to do dimenzionálního pásma D 1,75 jeho účelem je udržovat připojení stínového tanečníka do D2 (emocionálního) frekvenčního pole jednotlivců a blokovat součinnost - fyzické a emocionální úrovně lidské osobnosti (1. a 2. čakry) v probíhajícím SAC. Současně je tento kanál používán k vyprovokování emocionálních, ustrašenýcch stavů jedinců s cílem odebírat člověku takto vygenerovanou energii a odvádět ji příslušnému parazitu - provokatérovi, potažmo odvrace těmito "kažodenními starostmi" lidskou pozornost nesprávným, zavádějícím směrem a tím podpořit ono již zmíněné prošvihnutí příležitostí nesených veledůležitým transformačním obdobím našeho SAC. 

ufo

Výše uvedené implantáty blokují středovou osu kathara mřížky (tzv. GRU-A1 body 2-5-8-11), což samozřejmě není náhoda. Účinnost těchto implantátů byla ze 2/3 uvedena do plné funkčnosti v období jejich aktivací. Finální dokončení plné funkčnosti v našem SAC však je odvislé od zprovoznění ještě dvou dalších implantátů v lidské i pozemské energetice. 

Prvním z nich je implantát známý pod jménem OKO METATRONA, operující ve frekvenčním pásmu D11,5 tento implantát je znám rovněž pod názvem PEČEŤ AVALONU, kterýžto implantát byl v pozemské energetice s tímto účelem aktivován spolu se 4. SRDCE ANUBISE, tedy dne 23. 3. 2002. 

Pojem "oko" není bez vztahu k pojmu "VŠEVIDOUCÍ OKO" (Horovo oko) = symbolizuje božskou všudypřítomnost, představuje také vzkříšení a věčný život. Trojúhelník představuje mysl, tělo a ducha, které je nazýváno trojjediným božstvím. Triáda sjednocuje protiklady a povznáší je na vyšší úroveň, které je k vidění na každé jedno-dolarovce. Na univerzální úrovni byl tento vliv uveden do provozu v podobě jakési "refrakční čočky" umístěné mezi systém tehdy padlého kolektivu metatrona a náš kristovský systém a to v období před 150 miliardami lety. Implantátem, dokončujícím lidské energetické zotročení je naše 666 chrámová axionová pečeť, operující ve frekvenčním pásmu D 6,5 (přesněji 6,6,6), která je všeobecně známa i pod názvem "ZNAČKA ČILI SIGNUM BESTIE". Tento závěrečný implantát byl v pozemské byl v pozemské energetice s tímto účelem aktivován dne 27. 3. 2003. 

Touto finální aktivací byla uvedena do provozu technologie soupeřů známá pod jménem BLUE BEAM čili modrý oheň smrti, jejímž závěrečným úkolem je dokončit zbylou 1/3 reverzních mutací dotčených kristovských energií. 

Falešnou prezentací této technologie dostala na starost skupina soupeřů známá jako CORTEUM, která tak činí pod všeobecně známým názvem WINGMAKERS. Pod touto technologií je tedy na místě představit si sjednocenou, hierarchicky organizovanou, energetickou síť PIN - sítí soupeřů, prostřednictvím které dochází k závěrečnému stahování chycených kristovských energií do reverzních realitních domén typu černých děr známých pod jménem WESEDAK a to na všech úrovních vědomí našeho universa (ENERGETICKÉHO MATRIXU), tedy na úrovni bytostí, planet, galaxií i kosmů čili tzv. časových matrixů. Odstartování závěrečné aktivace této technologie bylo soupeři provedeno dne 27. 5. 2003 a celá tato závěrečná akce soupeřů je známa jako tzv. BLEND DIMENSION PROJECT čili časoprostorové sloučení dimenzí (kristovských a reverzních) skrze chod tzv. BEST MACHINE, klíčového produktu atlantské konspirace. V bibli je tento proces pojmenován jako APOKALYPSA. 

dragon elit

 kouzlo lásky

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení