Kartičky minerálů

11 položek

Přehledná kartotéka - jak již sám název napovídá, tak se bude jednat o kartičky drahých kamenů a minerálů. Velmi jednoduše zde můžete získat informace o daném skvostu a v podstatě nemusíte nijak složitě vyhledávat jeho přednosti nebo snad původ. Navíc získáte informace i o tom, jaká moc je mu přisuzována, co ve skutečnosti může ovlivnit a případně kdo by mohl být jeho nositelem. To znamená, ke komu se bude nejvíce hodit a bude prospívat na jeho životní cestě. Aby kartičky byly samozřejmě přehledné, tak mají stejnou velikost, každá přirozeně bude mít vyobrazený reálný drahý kámen nebo minerál. Na druhé straně kartičky se poté můžete dozvědět všechny dostupné informace, které se váží k danému skvostu.

Sběratelské účely - kartičky drahých kamenů a minerálů mají samozřejmě i více možností svého využití. Mohou se použít ke sběratelským účelům, to znamená, že povedou k vytvoření právě již zmíněné kartotéky nebo vlastní sbírky atlasu drahých kamenů a minerálů. Dále jsou ovšem skvělé k tomu, že jejich velikost je neovlivní v tom, že je lze přiložit k dárku, který například sami vyrobíte z tohoto kamene. V podstatě budou k zakoupeným dárkům vytvářet originální a zároveň i účelný doplněk. No a přirozeně způsobují v obou dvou případech radost. V jednom, že doplní informace a v druhém, že dotyčný bude s naprostou přesností vědět, z čeho má vyrobený šperk a co mu vlastně tím autor chtěl vyjádřit.

Kartičky s povídáním - tímto způsobem může být naprosto skvěle uspokojena touha po informacích a zajímavostech ze světa tajemných, mocných kamenů a minerálů. Máte jedinečnou možnost se seznámit s poznávacími kartičkami, kterých je přes 100 druhů. Kartičky drahých kamenů a minerálů odhalí veškeré tajemství, co se jich týká. Získáte jedinečný přehled o známých i méně známých nebo dokonce pro vás neznámých kamenech. Tromlované valounky, informativní texty, chemické složení, lokalita nálezů, původ názvů, způsoby využití a mnohé další vám nabízí tento produkt. V kartičkách se dá vyčíst dostatek informací, asi stejně tak dobře jako v knihách.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení