OCHRANNÉ ZÁPISY DO AURY

6 položek

OCHRANNÉ ZÁPISY DO AURY - PRO JEDNU OBLAST/PRO VŠECHNY OBLASTI - KONKRÉTNÍ/VŠEOBECNÝ - to, co se zapíše do aury - to vysíláte do svého okolí - tudíž k sobě přitahujete to, co vysíláte. Nejčastější zápisy pro všeobecný zápis do všech oblastí: harmonické vztahy, úspěch v podnikání, pevné zdraví... Nejčastější zápis pro jednu oblast: atraktivní/přitažlivý pro své okolí (dle přání klienta).

Pro ochranné zápisy je důležité, aby jste měli čistou a uzavřenou auru - základní čištění aury máme online zdarma (např. negativní zápisy ve vaší auře, které vás negativně ovlivňují...atd.), v případě poškození aury magickým postižením (např. uřknutím, prokletím, očarováním, přivtělenou duší, energetickým upírem) - je potřeba nejdříve magické postižení odstranit, až poté lze zapsat do aury ochranné zápisy (dle vašich požadavků).

 bafomet

Délka působení těchto zápisů do aury je individuální (3 měs. - 1 rok), záleží na konkrétním zápise, v případě nejčastějšího zápisu do jedné oblasti: přitažlivý/atraktivní pro své okolí - tak tento zápis patří mezi ty, které jsou velmi rychle vyčerpány, protože působí do širokého okolí a u těch, kteří si to nemyslí vůbec, že je atraktivní, tak na ty se odčerpá ze zápisu více, aby je to ovlivnilo, že i pro ně, je pak atraktivní - takže tento zápis vydrží max. 3 měsíce (základní), ale patří mezi nejoblíbenější zápisy...

V případě zájmu o ochranný zápis, nám zašlete vaší fotografii. Nebo vaše iniciály a datum narození - na e-mail: info@uir-666.com včetně konkrétního požadavku, co by jste chtěli do aury zapsat. Nemusíte se stydět, to co si přejete, nám přesně i tak napište. Před námi vám být trapně nemusí - my jsme zvyklý na zápisy typu... být pro okolí atraktivní, být pro toho a toho atraktivní a kudy chodí, tudy na vás stále myslí atd... nebo aby jste byli pro partnera sex. přitažlivý, aby toužil a byl "hin" jen z vás... a stále chtěl s vámi.. :-)  takže se nestyďte ;-) hodně klientů se odváží až v druhém kole si nechat zapsat některý z těchto zápisů - nejdříve si objednali všeobecný, protože se styděli si říct o to, co opravdu chtěli a přiznali nám to až na po druhé a někteří na po třetí... :-)

V případě zájmu o kontrolu magického postižení, nám napište  nebo si připravte naše vykládací karty a objednejte se na výklad karet online zdarma odkaz zde 

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení