ETICKÝ KODEX Ι KREJCI

Vždy se řídíme vesmírnými zákony. Jsou to nejvyšší zákony stvoření, podle kterých se vše řídí. Člověk, aby dokázal žít ve společnosti, si vytváří své zákony. Ty, však nejsou vůbec dokonalé, ani spravedlivé. Proto má každá země své, každá vláda dělá své zákony, často se i mění. Kdo v jedné zemi je vyvrhelem, v druhé může být hrdinou. Nad těmito zákony stojí zákony přírodní. Jsou zde, platné po věky, člověk je nemůže ovlivnit, ani změnit. Tyto zákony platí pro celou planetu a pro planety podobného typu. Ale je mnoho planet jiného typu a tam jsou potom jiné, přírodní zákony. 

Vesmírné zákony platí pro celý vesmír, pro celé stvoření a jejich platnost, je bez času. Je jim podřízeno vše. Těchto zákonů je 24, pro náš vesmír je jich 12, pro lidstvo jsou určeny a odtajněny 4! Více člověk zatím není schopen pochopit. 

 

ZÁKON NEJVYŠŠÍ LÁSKY

ZÁKON SVOBODNÉ VŮLE

ZÁKON KARMY

ZÁKON VÝVOJE

 

Vstoupit na duchovní cestu znamená převzít zodpovědnost za svůj duchovní vývoj. Je to zodpovědnost za vlastní činy, slova i myšlenky. Proto duchovní cesta představuje velkou sebekontrolu. Chceme-li, být i nadále úspěšní, musíme se neustále rozvíjet a zdokonalovat - jak my, tak i naši obchodní partneři. Při své práci se vždy řídíme, jak vesmírnými zákony, tak i profesními standardy, zákony a dalšími normami, jakož i vnitřními předpisy. Tato pravidla, ale nemohou postihnout veškeré situace, které mohou při naší práci nastat. Proto jsme uveřejnili náš etický kodex, který platí, jak pro nás, tak i pro naše obchodní partnery a naše stálé klienty. Kodex vychází z našich hodnot, pomáhá nám je realizovat v každodenní praxi. Každý obchodní partner, je povinen dobře znát pravidla, obsažená v etickém kodexu, i hodnoty, z nichž tato pravidla vycházejí a rozumět jejich významu. Každý z obchodních partnerů, by se měl při jakýchkoli nejasnostech s námi poradit.

Skromnost v tomto směru, není v této době na místě a s čistým svědomím si dovolím konstatovat, že jsem celosvětově ve svém oboru nejlepší (pokud má někdo pocit, že tomu tak není, aby nepřišel např. o své klienty, tak nemám problém ho o tom přesvědčit a "změřit s ním síly", protože všichni, kteří pracujete ve stejném oboru - tak pouze okrádáte lidi - jste pouze podvodníci a žádnou magickou sílu nemáte, ani nerozumíte duchovním zákonitostem, natož, že podle nich i žijete... atd. - pouze okrádáte důvěřivé lidi, ale to už brzy skončí! Že jsem nejlepší, není nikdy na úkor příslušných zákonů a etických zásad - moje/naše síla spočívá v přímém spojení s duchovním světem a tím spojeným celoživotním magickým výcvikem (viz. kontakt o mně). Našim klientům pomáháme na jejich duchovní cestě... Pomáháme je nasměrovat, pochopit, poznat i naučit - jak vše kolem nás vlastně "funguje". Nikomu nikdy slepě nevěřte, vždy se o všem samy přesvědčte! Např. tím, že samy té cesty dojdete.. pochopíte, naučíte.. a věci kolem sebe už samy snadno ovlivníte... a přitom podle duch. zákonů žijete... - mnoho let trvá, než této cesty dojdete... a ti, kteří ano, tak poznávají, co znamená v této době - ZLATÝ VĚK... Naše klienty vedeme na této cestě zdarma - v rámci SAC 2000-2022. Ti, kteří mají od nás vztahová kouzla apod. - se díky nim naučí i pochopí - vše mnohem rychleji, tím, že začali magicky pracovat, jsou jim vysvětleny s tím spojené věci.. a poznávají co je vůbec možné a že samy, když věděly jak - toho dosáhli... pak jejich život nabírá směr podle nich... a ne už opačně.. 

Vždy plníme smluvní závazky, informujeme své klienty pravdivě a za služby účtujeme přiměřenou cenu, k danému požadavku. Respektujeme důvěrnost informací a soukromí našich klientů a našich obchodních partnerů. Pracujeme v souladu s platnými zákony a vždy udržujeme patřičnou míru důvěrnosti a soukromí.

666

Informace ducha jsou esoterické, tedy tajné. Najít duchovní pravdy, pochopit je a umět podle nich žít, se povede jen těm jedincům, kteří jsou morálně na dobré úrovni, mají sebekontrolu, sebekázeň, pokoru a trpělivost. Naši klienti a obchodní partneři, spoléhají na naše odborné kvality a naší povinností je, těm, kteří skutečně stojí, o to, najít duchovní pravdy, pochopit je atd. - poskytnout pomoc, nasměrovat je a po této cestě je i vést. Chceme pracovat pouze pro klienty, kteří si cení naší práce a chceme pracovat pouze s těmi obchodními partnery, kteří si cení naší spolupráce. Jednáme profesionálně, vždy bereme v úvahu etické chování při všech krocích, které podstupujeme, poskytujeme služby a vystupujeme tak, abychom vždy zachovali dobré jméno naší firmy i našich klientů. Chováme se zodpovědně, jak vůči klientům, tak našim k obchodním klientům, i naší společnosti. Základem kvalitní práce jsou dobré vztahy a vzájemný respekt. Odborné služby poskytujeme v souladu s pravidly a s příslušnými odbornými a profesními standardy. Nabízíme pouze služby, které jsme schopni poskytnout a snažíme se splnit nejméně to, k čemu jsme se zavázali.

Vyvarujeme se střetu zájmů. Pokud zjistíme, že by mohl nastat a známe opatření, která by mohla dostatečně ochránit zájmy, zainteresovaných stran, pak tato opatření provedeme. Chráníme svou nezávislost. Dodržujeme právní předpisy a profesní standardy, které pomáhají, zachovat si nezbytnou míru objektivity, díky níž, získáváme a posilujeme důvěru klientů a dalších subjektů, v naše služby. Snažíme se, tak zabránit tomu, aby naše nezávislost byla ohrožena, či, aby vznikl dojem, že je ohrožena. Věnujeme pozornost všem okolnostem, které by mohly snížit naší objektivitu, nebo vyvolat, takové zdání.

Se svými klienty i obchodními partnery,  jednáme s respektem, důstojně, čestně a zdvořile. Zásadně se vyvarujeme jakékoli diskriminace VZÁJEMNÝ RESPEKT. Vzhledem k tomu, že působíme celosvětově, jsme časově velmi zaneprázdněni a nemáme čas vyřizovat telefony s různými dotazy, proto nás prosím kontaktujte především online - přes e-mail: info@uir-666.com, web, whatsapp, messenger nebo skype - nemůžeme se zdržovat telefonováním. Jedině po předchozí domluvě, jinak jsme telefonicky k zastižení vyjímečně.  Za den vyřizujeme desítky klientů z celého světa včetně služeb, které jsou v rámci SAC 2000-2022 zcela zdarma - a to již několik let - to zmiňuji pro rádoby konkurenci, která parazituje v mém oboru pouze z finančních důvodů a ještě podvodem... ať si uvědomíte ten rozdíl, když by jste měli dělat tuto práci poctivě - mj. by jste byli zároveň součástí něčeho většího (nemůžu být konkrétní), nikdy ne sám za sebe nebo to jako dělat s kamarádkami... chápeme se?! Proto je to tak velký rozdíl mezi námi a to i přesto, že pominu x dalších věcí... Pokud opravdu upřímně toužíte pracovat v této oblasti, tak se mi ozvěte - pokud by to bylo možné, tak vás přijmeme... a těm které jste okradli, by jste měli vrátit peníze nebo jim je splácet. 

Etický kodex, naší firmy stanoví, jak bychom měli jednat a postupovat v řadě situací, které mohou při výkonu naší práce, nastat. Každý z nás, je povinen, důsledně a náležitě, dodržovat etický kodex a další závazná pravidla, naší firmy. Pokud se dozvíme, o porušení etického kodexu, či budeme mít takové podezření, prošetříme situaci a podnikneme přiměřené kroky, k nápravě. V případě, porušení etického kodexu našeho obchodního partnera, bude zahájeno disciplinární řízení a v krajním případě, bude s obchodním partnerem ukončena smlouva o spolupráci.

MORÁLNÍ ZÁSADY, KTERÉ CTÍME A PODLE NICH ŽIJEME - PŘÍSNĚ VYŽADUJEME OD NAŠICH OBCHODNÍCH PARTNERŮ i od  našich stálých klientů! JSOU TO TOTIŽ, MORÁLNÍ ZÁSADY, KTERÉ MUSÍ ČLOVĚK CTÍT A VE SVÉM ŽIVOTĚ ŽÍT, ABY MOHL DUCHOVNÍ CESTOU JÍT - proto, aby naše spolupráce vydržela, musíme být na stejné "vlně", v opačném případě, nemá ani význam začít spolupracovat.

Přísně dodržujte a časem se i zžijte: 

  • ODBOURAT NÁSILÍ - a to v činech, slovech i myšlenkách a to i vůči sobě!
  • PRAVDOMLUVNOST - nelhat a nežít ve lži, pokud pravda je tvrdá a nelze ji vyslovit, vždy můžeš prostě MLČET!
  • VNITŘNÍ PRAVDIVOST - odbourat omluvy a výmluvy a podívat se pravdě do tváře. Svoje chyby neomlouvat jednáním druhých a u nich hledat příčiny, hledání chyb ve svém okolí a na ostatních, je zásadní chyby. Vždyť naše okolí, je tu pro nás, JE NAŠÍM ZRCADLEM, které ukazuje na naše nedostatky. Proto je nutné, hledat chybu nejprve u sebe. Není však v lidských silách uskutečnit žádoucí změny v oblasti myšlení a jednání, ze dne na den. I přeměna negativní vlastnosti, představuje náročnou práci a velkou trpělivost. 
  • RESPEKTOVÁNÍ DRUHÝCH - a to jejich svobodné vůle i jejich soukromí a snad i právo na omyl. 
  • ODPOUTANOST - nepřipoutávat se emočně k žádné osobě ani k žádnému majetku! Obojí představuje duchovní překážku. Také upoutání na nějaký  cíl nebo vzpomínku, brzdí duchovní vzestup. A i připoutanost k vlastní práci, může být velkou překážkou.
  • OVLÁDÁNÍ EMOCÍ - nelze je potlačit ani umrtvit. Jsou v pro život důležité. I pro duchovní vývoj. Ale musíš být nad nimi, vládnout jim a ovládat je. 

Samotná možnost poznávání a pochopení skrytých zákonů univerza není samozřejmostí, ale je jistým druhem požehnání. Mnoho lidí se již přesvědčilo o tom, že když začali měnit sebe, změnilo se i jejich okolí. Duchovní hledání nemůže tedy být pouhým doplňkem světského života, ale musí se stát celým naším životem! 

 666

 

 666

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení