Ti ostatní - z oblasti magie - co nejednají s lidmi fér

 I přesto, že máme novou hlavičku webu, tak stále platí vše viz. níže a platit to bude stále - dokud nezůstanou jen ti - resp. nezůstaneme jen my, kteří jsme z duchovního světa k tomu školený a vedený... 

magie

(pokračování z hlavičky webu) - je tady pro vás, k dispozici i rychlý formulář - až někteří začnete s výhruškama, s nadávkama, pokračovat budete se samou lží, jak vaše kouzla fungují.. ok v tom případě předpokládám, že budete ochotný, alespoň v některých bodech mi říct jak to děláte... protože jsem si to ověřovala ;-) ohledně jiných věcí, jsou někteří v určitých věcech napojený přímo na duchovní svět, jsou průběžně odpojovaný, jenom když něco potřebují vědět, tak se připojí - ale v čr to není nikdo - jen já, pak v USA a v Africe... 

Takže, jedni co nadávají a pak jsou další, kteří se mi budou, za tohle, že jsem si dovolila, je obvinit z něčeho takého a budou mi tvrdit, že dělají svojí práci svědomitě, bez podvodů.. (tak velmi ráda vás z těchto omylů vyvedu, až si společně zkonfrontujeme ty vaše konverzace, které jste psali klientům.).. no tak tihle klienti, se mi budou snažit mstít  tím, že mě budou pomlouvat, psát o mně jako, že jsou mý klienti...:) takže - místo pomsty - řešte sebe, co budete dělat, protože podvádět lidi magií - prostě dělat nebudete! A předem říkám, že jestli zjistím jednu negativní věc, na mojí osobu, a potvrdí se mi, že je neoprávněná a jde od někoho z vás, tak mě tím donutíte, se vám plně věnovat - všemi legálně dostupnými prostředky. Tohle pro mě, není nový, už několikrát o mně psali a poškodili mě - tím, že mi křivdili... já mám svědomí čistý, narozdíl od těch, zbylých.. (mimo několika zmiňovaných výjimek), mám na mysli stejný obor jako já - partnerské vztahy...  může se stát... že si klient partnera nezvládne vrátit - za celých 14 let, co pracuji pro veřejnost, vzdalo kouzlo cca 10 klientů. Tj. právě ta odhodlanost, touha po výsledku.. což je špetička, v porovnání s těmi, kteří to zvládli - mám 99,9% ÚSPĚŠNOSTI!!! 

A to jsem se už těšila, že půjdu hned po SAC v roce 2022 "do důchodu" a když vidím, co zůstalo veřejně pracovat v mém oboru - za "verbež" tak už chápu, když mi bylo před časem řečeno, že SACem to pro mě nekončí... nechápala jsem důvod, proč by nemělo, za ty roky chci už klid, být s někým, s kých být chci.

Aspoň, že jsou klienti, které ta magie baví a chtějí získat to, co si přejí, jako já tenkrát, když mi nezbyla jiná možnost, než zjistit, jestli ta magie opravdu funguje. Ať si sbalim ženskou přesně jakou chci a ať mám s ní jistotu a klid. Z jedné se staly dvě a ze dvou to byly tři... od mých 19ti let do 35 let, což je 16 let = každý den - jsem si magií, upravovala vztahy.. proto, když vidím, co těm lidem děláte, tak s tím rychle už přestaňte! Ty lidi si to nezaslouží, přijdou za vámi, aby jste jim pomohly, protože je partnerský vztah pro ně nejdůležitější, tak jako pro mě - a vy jim akorát, pomůžete od peněz a ještě by jste chtěli třeba tvrdit, že vám magie funguje.. jasně, tak já celý život ty nejhezčí ženský - jedna, dvě, tři - ať žijeme spolu nejlíp čtyři... jedna luxusnější než druhá... a co vy máte za manželky a milenky?! a nezkoušejte tvrdit, že jste skromný.. že vám stačí normální-obyčejná ženská... jasně, když nikoho ovlivnit neumíte, tak se s tou obyčejnou smíříte..

Takže bych byla ráda, aby jste přestali ničit život lidem, kteří se na vás obrátí s žádostí o pomoc.. Vzhledem k tomu, že ani nevíte, co je věk Vodnáře, že ani nemáte zřejmě tušení, o čem to vlastně celé je, tak těžko dokážete lidem vrátit partnery nebo jim pomoct, jiným způsobem! A jestliže, jste se někdy, někteří - dostali k nějakému "kouzlu", tak bylo z věku Ryb, takže už nebude nikomu působit, ani kdyby to mělo být voodoo! Žádná kouzla z věku ryb, už ve věku Vodnáři nepůsobí... Takže nikomu, nikdo z vás - nedokáže vrátit partnera!!!

Vzhledem k tomu, že poškozujete klienty, tak všechno, co jste udělali, v tomhle životě špatného, máte několikrát znásobené a ještě v tomhle životě, se vám to vrátí zpátky - počítejte v brzké době. Zbytek života tady, si zaslouženě v nemoci protrpíte, než odsud odejdete, když úmyslně o všechno okradete své klienty, kteří se s důvěrou na vás obrátili. Spuštění progresivní karmy se týká těchto lidí: 1) co své klienty úmyslně magií okrádají, 2) i neúmyslně, ale dělají ty služby špatně, což je jejich problém - na jejich zodpovědnost - nemáte se cpát tam, kde nemáte co dělat! Všichni, kteří poskytujete magické služby a poškozujete tím klienty, tak máte spouštěnou a urychlenou progresivní karmu!

 

666

KONTAKT - TI OSTATNÍ

Kontrolný kód

i

 

 

kouzla lásky

 

 

666   

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení