Odstranění přivtělené duše

Odstranění přivtělené duše

PŘIVTĚLENÉ DUŠE

4000 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem


a) velké citové pouto - to jsou duše, kteří nechtějí opustit své milované (pozůstalé), ovlivňují osobu ke které se přivtělili, ta vnímá jejich žal a je ovlivněna jejich myšlením - duše je nevědomky ovládá!!


b) stydlivé duše - stydí se za to jak žili, když už nemají hmotné tělo a všechno je bez těla viditelné, jsou s osobou v auře proto, aby se nemuseli kvůli tomu co dělali odejít na místo sjednocení, osoba vnímá jejich energii a smýšlení


c) materialisti - i po smrti lpí na svém majetku, který získali za svého života, přivtělují se proto, aby mohli užívat svůj majetek nebo ho hájit pokud byl po jeho smrti získán někým podvodem apod.


d) bloudící duše - nevědí po své smrti co mají dělat, nejsou si ani vědomi toho, že jsou mrtvý a proč nemají své hmotné tělo, sní svůj život tak, jak ho prožili, vidí to co udělali - žijí jako ve svém snu... ovládají cizí tělo podle svého, hlavními příznaky těchto duší jsou cizí hlasy v hlavě nebo promluvení cizím hlasem..


e) závislé duše - za svého života byli závislí na alkoholu, drogách nebo jiných návykových činnostech např. sexuální deviace apod., vysedávají na svých oblíbených místech (hospoda apod.) pokud chtějí tak se přivtělí do osob, aby si zase vychutnali své opojení, uspokojují své sexuální deviace u jim podobným deviantům apod.


f) pomstychtivé duše - jsou duše kterým bylo ublíženo a jejich myšlenky na pomstu jsou i po smrti, proto se přivtělí k tomuto člověku a ovládají ho, snaží se jeho vůli zcela vymazat, nutí mu své názory apod., přeměňují jeho osobnost a její plány, inkarnuje-li se viník dříve, tak začíná jeho týrání znovu - nutí ho k sebedestruktivnímu chování!


g) zajatci - tj. zajatci času a prostoru, vězí v nejnižší astrální sféře, jsou zatěžkáni tíhou svého života, přivtělují se a žijí s vlastní ublížeností a s vlastním sobectvím, strachem, násilím a závistí, kdykoliv chtějí, tak odcházejí. Ty které posednou, tak se jich nevzdávají a živí se jím, posedlí často končí na psychiatrických léčebnách, protože slyší hlasy a myšlenky - posedlému ubližují!!

Nejčastější projev přivtělené duše: únava, člověk je bez energie, nemocný apod.

 

Přivtělenou duši získá člověk:
- v opilosti
- užíváním drog a léků
- operací v narkóze (nemocniční prostředí) apod.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

ČLENSTVÍ

V České republice již nové členy nepřijímáme. 

paypalzpůsob dopravy UIR 666kouzla láskykouzla lásky supportsupport

exorcismus

sac dragons

kathara healing

UIR 666 VIP CARD

SAC 2000 - 2022magie sac

SAC 2000-2022

Přihlášení