KOUZLO NA POSÍLENÍ A UPEVNĚNÍ VZTAHU - extra silné - KARMICKÉ SPOJENÍ/POUTO

KOUZLO NA POSÍLENÍ A UPEVNĚNÍ VZTAHU - extra silné - KARMICKÉ SPOJENÍ/POUTO

Je důležité, aby ve vztahu byla alespoň jiskra lásky, aby bylo co posilovat. Potřebné pomůcky: vaše fotografie a fotografie dotyčné osoby - musí být oběma vidět do očí - ostatní obdržíte od nás.

2500000 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

EXTRA SILNÁ VZTAHOVÁ KOUZLA PŘECHÁZÍ NA KARMICKÉ SPOJENÍ (POUTO) A STÁVÁ SE TRVALÝM SPOJENÍM PRO OBA. TOHLE VZTAHOVÉ KOUZLO, JE NEJVHODNĚJŠÍ PRO PARTNERSKÉ VZTAHY, ZE KTERÝCH SE UŽ TÉMĚŘ VYTRATILA LÁSKA (vášeň i touha), ALE JEŠTĚ SPOLU ŽIJÍ. KOUZLO NA UPEVNĚNÍ A POSÍLENÍ VZTAHU - EXTRA SILNÉ - ZPĚT VAŠEMU VZTAHU, VE VELMI KRÁTKÉM ČASE (během několika dní) A BEZ VELKÉHO ÚSILÍ - VRÁTÍ LÁSKU, SEX. TOUHU..  CELKOVĚ VÁŠ VZTAH UPEVNÍ, POSÍLÍ - VZTAH SE OD POČÁTKU KOUZLA, STÁVÁ TRVALÝM.

kouzla lásky

PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI odkaz zde nebo soubory ke stažení: ZDE PŘEHLEDJAK SPRÁVNĚ MYSLET

Neupravujte zaříkání - jinak nebude kouzlo fungovat! A udržte kouzlo v tajnosti, protože když vám někdo bude přát opak, aby se vám přání nesplnilo, tak pak musí kouzlo zbytečně překonávat moc překážek a potom to trvá o hodně déle, než se vyplní! Musíte mít silnou touhu po žádaném výsledku, tento výsledek si vizualizovat a hlavně věřit, že se vaše přání splní (což znamená, si ho představovat jak vše má dopadnout a nevkládat do kouzla negativní myšlenky, že se vaše přání neuskuteční). Soustřeďte se při něm, nedělejte kouzlo mechanicky nebo ledabyle. Pozorně si několikrát pročtěte postup. A hlavně je potřeba správně myslet, ať si kouzlo nenegujete. Jak správně myslet odkaz zde  Podpořte kouzlo úsilím i ve fyzickém světě (což znamená, aby jste např. neseděli doma a nečekali, že magie všechno udělá za vás, musíte i vy kouzlu napomáhat ve fyzickém světě, např. pozváním na večeři, komunikací apod.)

 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

ČLENSTVÍ

V České republice již nové členy nepřijímáme. 

paypalzpůsob dopravy UIR 666kouzla láskykouzla lásky supportsupport

exorcismus

sac dragons

kathara healing

UIR 666 VIP CARD

SAC 2000 - 2022magie sac

SAC 2000-2022

Přihlášení