Panel uživatele

KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - základní

KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - základní

KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - tohle kouzlo působí dvěma směry 1) na konkrétního partnera nebo 2) na neznámého, se kterým zažijete štěstí a pravou lásku! V prvním případě, má kouzlo pojistku, že pokud by se jednalo o špatného člověka, který by vám místo štěstí přinesl do života trápení, potom kouzlo nebude na něho fungovat, ale přivede vám do života jiného člověka, s kterým to štěstí a pravou lásku zažijete. Potřebné pomůcky: vaše fotografie, kde je oběma, vidět do očí - ostatní obdržíte od nás. Tohle kouzlo patří mezi nejoblíbenější, je také nejpoužívanější a nejžádanější...

8000 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - PATŘÍ MEZI NEJOBLÍBENĚJŠÍ, NEJPOUŽÍVANĚJŠÍ A NEJŽÁDANĚJŠÍ!  PŘEDEVŠÍM Z DŮVODU, ŽE VÁM PŘIVEDE DO CESTY, VHODNÉHO PARTNERA, BEZ DLOUHÉHO HLEDÁNÍ, KDY NEMUSÍTE ZTRÁCET ČAS, ZBYTEČNÝMI VZTAHY... Z DUCHOVNÍHO HLEDISKA MÁ BÝT - KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - FINANČNĚ NEJDOSTUPNĚJŠÍ, JELIKOŽ MÁ ZEJMÉNA POMOCI HLAVNĚ TĚM LIDEM, KTEŘÍ NA SOBĚ ZAČÍNAJÍ DUCH. PRACOVAT, ALE BRZDÍ JE PARTNERSKÉ VZTAHY NEBO NAOPAK, NEMAJÍ ŽÁDNÉHO PARTNERA A CHTĚLI BY ZAŽÍT PRAVOU LÁSKU A ŠTĚSTÍ, ABY JE TO NABILO A MOHLI DÁL, POKRAČOVAT NA SVÉ DUCHOVNÍ CESTĚ. 

 

PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI (https://www.uir-666.cz/nase-sluzby/podminky-pro-uspesnou-magickou-praci

Neupravujte zaříkání - jinak nebude kouzlo fungovat! A udržte kouzlo v tajnosti, protože když vám někdo bude přát opak, aby se vám přání nesplnilo, tak pak musí kouzlo zbytečně překonávat moc překážek a potom to trvá o hodně déle, než se vyplní! Musíte mít silnou touhu po žádaném výsledku, tento výsledek si vizualizovat a hlavně věřit, že se vaše přání splní (což znamená, si ho představovat jak vše má dopadnout a nevkládat do kouzla negativní myšlenky, že se vaše přání neuskuteční). Soustřeďte se při něm, nedělejte kouzlo mechanicky nebo ledabyle. Pozorně si několikrát pročtěte postup. A hlavně je potřeba správně myslet, ať si kouzlo nenegujete. Jak správně myslet: https://www.uir-666.cz/nase-sluzby/podminky-pro-uspesnou-magickou-praci/jak-spravne-myslet  Podpořte kouzlo úsilím i ve fyzickém světě (což znamená, aby jste např. neseděli doma a nečekali, že magie všechno udělá za vás, musíte i vy kouzlu napomáhat ve fyzickém světě, např. pozváním na večeři, komunikací apod.). 

ČLENSTVÍ

V České republice již nové členy nepřijímáme. 

paypal

neteller

DHL

ppl

česká pošta

krejčí

Krejčí kniha

SAC 2000-2022

SAC

SAC 2000-2022

SAC 2000 - 2022

SAC 2000-2022

Přihlášení