KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - extra silné - KARMICKÉ SPOJENÍ/POUTO

KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - extra silné - KARMICKÉ SPOJENÍ/POUTO

KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - tohle kouzlo působí dvěma směry 1) na konkrétního partnera nebo 2) na neznámého, se kterým zažijete štěstí a pravou lásku! V prvním případě, má kouzlo pojistku, že pokud by se jednalo o špatného člověka, který by vám místo štěstí přinesl do života trápení, potom kouzlo nebude na něho fungovat, ale přivede vám do života jiného člověka, s kterým to štěstí a pravou lásku zažijete. Potřebné pomůcky: vaše fotografie, kde je oběma, vidět do očí - ostatní obdržíte od nás. Tohle kouzlo patří mezi nejoblíbenější, je také nejpoužívanější a nejžádanější...

1500000 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

EXTRA SILNÁ VZTAHOVÁ KOUZLA PŘECHÁZÍ NA KARMICKÉ SPOJENÍ (POUTO) A STÁVÁ SE TRVALÝM SPOJENÍM PRO OBA. KOUZLO NA PŘIVOLÁNÍ LÁSKY - EXTRA SILNÉ k vám přivede ve velmi krátkém čase (během několika dní) a bez velkého úsilí, nejvhodnějšího partnera, kterého k vám přivézt lze (zde se totiž odráží cena vztahového kouzla - na kvalitě partnera, maximum kouzlo/maximum kvalit partnera) pro TRVALÝ PARTNERKÝ VZTAH, KTERÝ VÁM PŘINESE PRAVOU LÁSKU A ŠTĚSTÍ.

kouzla lásky

PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI odkaz zde nebo soubory ke stažení: ZDE PŘEHLEDJAK SPRÁVNĚ MYSLET

Neupravujte zaříkání - jinak nebude kouzlo fungovat! A udržte kouzlo v tajnosti, protože když vám někdo bude přát opak, aby se vám přání nesplnilo, tak pak musí kouzlo zbytečně překonávat moc překážek a potom to trvá o hodně déle, než se vyplní! Musíte mít silnou touhu po žádaném výsledku, tento výsledek si vizualizovat a hlavně věřit, že se vaše přání splní (což znamená, si ho představovat jak vše má dopadnout a nevkládat do kouzla negativní myšlenky, že se vaše přání neuskuteční). Soustřeďte se při něm, nedělejte kouzlo mechanicky nebo ledabyle. Pozorně si několikrát pročtěte postup. A hlavně je potřeba správně myslet, ať si kouzlo nenegujete. Jak správně myslet odkaz zde  Podpořte kouzlo úsilím i ve fyzickém světě (což znamená, aby jste např. neseděli doma a nečekali, že magie všechno udělá za vás, musíte i vy kouzlu napomáhat ve fyzickém světě, např. pozváním na večeři, komunikací apod.)

kouzla lásky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

ČLENSTVÍ

V České republice již nové členy nepřijímáme. 

paypalzpůsob dopravy UIR 666kouzla láskykouzla lásky supportsupport

exorcismus

sac dragons

kathara healing

UIR 666 VIP CARD

SAC 2000 - 2022magie sac

SAC 2000-2022

Přihlášení