ZÁMOTEK - extra silný - OSUDOVÉ SPOJENÍ

ZÁMOTEK - extra silný - OSUDOVÉ SPOJENÍ

ZÁMOTEK PŮSOBÍ NA VŮLI ČLOVĚKA - PRO VĚČNOU VĚRNOU LÁSKU. KOUZLO SE STÁVÁ VZÁPĚTÍ OSUDOVÝM PRO OBA, PROTO PATŘÍ MEZI NEJDRAŽŠÍ. ZÁMOTEK JAKO JEDINÝ, NEVYŽADUJE ALESPOŇ TROCHU LÁSKY, JELIKOŽ PŮSOBÍ NA VŮLI A LÁSKU SI SÁM ROZNÍTÍ. Potřebné ingredience: vaše fotografie a fotografie dotyčné osoby - musí být vidět oběma do očí - ostatní obdržíte od nás.

2000000000 Kč s DPH

Skladové číslo:

Dostupnost: Skladem

ZÁMOTEK PŮSOBÍ NA VŮLI ČLOVĚKA, PRO VĚČNOU VĚRNOU LÁSKU. KOUZLO SE STÁVÁ VZÁPĚTÍ OSUDOVÝM PRO OBA, PROTO PATŘÍ MEZI NEJDRAŽŠÍ. Z DUCHOVNÍHO HLEDISKA MUSÍ BÝT VZTAHOVÁ KOUZLA -  ZÁMOTEK A FANTOM -  K DISPOZICI POUZE NEJBOHATŠÍM LIDEM SVĚTA. 

kouzla lásky zámotek

PODMÍNKY PRO ÚSPĚŠNOU MAGICKOU PRÁCI odkaz zde nebo soubory ke stažení: ZDE PŘEHLEDJAK SPRÁVNĚ MYSLET

kouzla lásky

Neupravujte zaříkání - jinak nebude kouzlo fungovat! A udržte kouzlo v tajnosti, protože když vám někdo bude přát opak, aby se vám přání nesplnilo, tak pak musí kouzlo zbytečně překonávat moc překážek a potom to trvá o hodně déle, než se vyplní! Musíte mít silnou touhu po žádaném výsledku, tento výsledek si vizualizovat a hlavně věřit, že se vaše přání splní (což znamená, si ho představovat jak vše má dopadnout a nevkládat do kouzla negativní myšlenky, že se vaše přání neuskuteční). Soustřeďte se při něm, nedělejte kouzlo mechanicky nebo ledabyle. Pozorně si několikrát pročtěte postup. A hlavně je potřeba správně myslet, ať si kouzlo nenegujete. Jak správně myslet odkaz zde Podpořte kouzlo úsilím i ve fyzickém světě (což znamená, aby jste např. neseděli doma a nečekali, že magie všechno udělá za vás, musíte i vy kouzlu napomáhat ve fyzickém světě, např. pozváním na večeři, komunikací apod.)

 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

ČLENSTVÍ

V České republice již nové členy nepřijímáme. 

paypalzpůsob dopravy UIR 666kouzla láskykouzla lásky supportsupport

exorcismus

sac dragons

kathara healing

UIR 666 VIP CARD

SAC 2000 - 2022magie sac

SAC 2000-2022

Přihlášení